O nas

Historia

Miranda Internet była firmą istniejącą na rynku usług internetowych przez ponad trzy lata (od listopada 2004 roku do lipca 2008). Od lipca 2008 działa firma Implozja Internetu - pod nową nazwą, z nową wizją, ale ze sprawdzoną załogą.

Od 2004 roku zajmujemy się coraz szerszym wachlarzem usług internetowych. Zaczęliśmy od świadczenia hostingu, czyli wynajmowania serwera pod strony WWW oraz skrzynki email. Stopniowo uzupełnialiśmy ofertę w zależności od zapotrzebowania. Doszły nowe wersje pakietów hostingowych, rejestracja domen, certyfikaty SSL, tworzenie stron WWW, copywriting, pozycjonowanie w wyszukiwarkach i inne metody promowania stron.

Obecnie

Zajmujemy się naszymi klientami i pomagamy im, aby bez problemu dawali sobie radę z obsługą naszego serwera, założeniem konta pocztowego, czy dodatkowej domeny. Kładziemy nacisk na kontakt z klientem i dlatego oferujemy różne metody komunikacji - formularz kontaktowy, email, telefon stacjonarny i komórkowy, a nawet komunikator (szczegóły na stronie kontakt). Oferujemy system pomocy na naszych stronach (FAQ - najczęściej zadawane pytania) i podchodzimy do problemów naszych klientów z zaangażowaniem, dzięki temu zawsze znajdujemy dla nich rozwiązanie. Ciągle staramy się poszerzać naszą wiedzę fachową, by radzić sobie z nowymi technologiami, a także rozbudowujemy sieć współpracowników, specjalistów. Można przekonać się o tym wszystkim już w trakcie bezpłatnego testowania naszego hostingu.

Opinie o nas można przeczytać na niezależnym forum hostingowym: WebHostingTalk.pl

Zajmujemy się:

  1. Udostępnianiem miejsca na serwerze na wizytówkę, stronę, dużą witrynę internetową, na pocztę firmową lub prywatną. Szczegóły w dziale hosting.
  2. Reklamą stron w Internecie - w wyszukiwarkach, katalogach stron itp.
  3. Tworzeniem profesjonalnych stron WWW, sklepów internetowych, dużych witryn i portali wraz z grafiką.
  4. Administracją serwisami WWW, pełną aktualizacją treści oraz modyfikacjami stron.

Bezpieczeństwo

Oferujemy bezpieczne transakcje poprzez Internet dzięki protokołowi SSL (certyfikaty szyfowania danych Rapid SSL). Dzięki temu, że nasz serwer stoi w bardzo dobrej serwerowni - podlega stałemu monitoringowi i jest dobrze zabezpieczony. Pełne kopie bezpieczeństwa są wykonywane codziennie, a co tydzień są dodatkowo kopiowane poza serwerownię i przechowywane przez kilka tygodni, co dodatkowo zabezpiecza dane przed utratą.


Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów! Zapraszamy do kontaktu.